“Su Pavelu susipažinome kai ieškojome kas galėtų įvertinti išsirinkto kotedžo kokybę. Pavelas šią paslaugą atliko puikiai. Išsamiai apžiūrėjo kotedžą, aiškiai ir suprantamai atsakė į visus rūpimus klausimus, pateikė rašytinę ataskaitą. Pamatę, kad žmogus dirba profesionaliai ir atsakingai, nusprendėme į jį kreiptis ir dėl pilnos apdailos įrengimo. Pavelas su savo komanda dirbo puikiai. Viskas buvo paaiškinta, kas, kaip ir kada bus atlikta. Atsakyta į visus klausimus. Darbai atlikti kokybiškai ir lenkiant sutartyje nurodytus terminus. Rekomenduoja Pavelą visiems kas turi bet kokių klausimų kas susiję su nekilnojamu turtu.”

Saulius Cilisauskas

“Reikėjo pagalbos ieškant kotedžo. Pavelas davė naudingų patarimų kaip išsirinkti mums tinkantį būstą.Taip pat kartu aplankėme 4 mūsų išsirinktus objektus, Pavelas padėjo bendraujant su būsto pardavėjais, po apžiūros pateikė kiekvieno objekto privalumus ir trūkumus, galimas problemas ateityje. Viename iš apžiūrėtų kotedžų šiuo metu sėkmingai įsikūrėme. Taip pat mums rekomendavo patikimų apdailos meistrų. Rekomenduoju Pavelą jei ieškote būsto, arba jei jau radote kelis variantus ir norite įsitikinti dėl jų kokybės!!!”

Andrius ir Eligija Baltrušaičiai

“Labai išsamiai pakonsultavo kiekvienu klausimu. Pateikė išsamią būsto vertinimo ataskaitą su rekomendacijomis. Puikūs specialistai, nuoširdžiai rekomenduojame, nenusivilsite.”

Evelina Afrikantova

“Esame iš kito miesto ir ieškojome būsto Kaune. Kreipėmės į InDomus, kuri rūpestingai pagelbėjo mums apžiūrint ir įvertinant perkamo būsto kokybę, noriai ir maloniai konsultavo įvairiais NT klausimais. Neturint galimybės nukeliauti į vietą, mums vėl pagelbėjo InDomus, kuri nepriekaištingai atliko būsto kokybės įvertinimą, atsiuntė filmuotą susitikimo su pardavėju medžiagą, ji buvo informatyvi ir detali, taip pat gavome elektroniniu formatu ataskaitą, o vėliau dar viską aptarėme telefonu. Esame labai dėkingi ir rekomenduojame šią paslaugą.”

Eventas Šaučiūnas

“Namo pirkimas buvo sklandus, visais iškilusiais klausimais mums padėjo Pavelas. Esame labai patenkinti visomis paslaugomis! Rekomenduojame.”

Mažvydas Gaigalas

“Paslauga atlikta kokybiškai, džiaugiuosi jog pasirinkome NT specialistą Pavelą ieškodami savo šeimai būsto. Darbas atliktas profesionaliai, su Pavelo pagalba sutaupėme daug laiko būsto apžiūrai ir dokumentų tvarkymui. Ačiū Jums.”

Sandra San.

“Pavelui tarpininkaujant, įsigijau butą. Pavelas sąžiningas, profesionalus ir konkretus. Puikiai išmano savo darbą ir atlieka jį iki galo.  Paliko labai gerą įspūdį. Tikrai kreipsiuosi, jei reikes pagalbos. Patikimas, rimtai ir atsakingai žiūrintis į savo darbą .”

Rūta S.

“Dėkoju Pavelui, kuris ne tik pardavė mano butą bet ir padėjo įsigyti kitą. Konsultavo kiekviename žingsnyje, padėjo susitvarkyti su dokumentais. Pavelo dėka jautėmės saugūs ir visiškai pasitikėjome abiejų sandorių eiga, todėl dabar galime džiaugtis nauju būstu.
Labai labai dėkojame

Irma Bivainytė

” Pavelas mus konsultavo kiekviename žingsnyje, kas padėjo tiek mums susigaudyti visose peripetijose, tiek visam sandoriui įvykti sklandžiai ir greitai. Taigi, rekomenduoju tiek parduodantiems – tiek perkantiems. Sekmės tolimesniuose darbuose ir toliau išlikit toks iniciatyvus ir profesionalus!

Paulina

„Esame labai dėkingi specialistui Pavelui. Užsakėme statybos analizę. Pirmiausia susisiekėme su InDomus ir jau kitą dieną susitikome su specialistu. Jis išanalizavo mūsų norimą būstą ir pateikė detalią bei pagrįsta savo nuomonę. Supratome, kad būtent tas būstas nėra tai, ko mes ieškojome. Pavelas buvo labai malonus ir paslaugus. Patarė bei viską paaiškino labai paprastai ir suprantamai. Tikrai kreipsimės ateityje :)“

Lukas Adeikis

“Visų pirma Rekomenduoju! Sklandžiai vykęs būsto pirkimas,Pagalba su Dokumentais,Viskas tiksliai,laiku ir vietoje.Žinovas savo srities-lenkiu galvą žemyn.Objektyvus darbas,puikūs sprendimai ir pagalba Perkant -parduodant nekilnojamajį turtą viskas Nuo A iki Z.Likome patenkinti!Ačiū.”

Simona Vaivadienė

“Puikiai sekėsi bendradarbiauti. Ne tik siūlė savo turimus objektus pardavimui, bet taip pat vyko ir į mūsų su vyru nusižiūrėtus namus, kotedžus. Pateikė išsamius paaiškinimus į iškilusius klausimus. NT agentas gerai išmanantis savo darbą, pamatė tokių dalykų, kurių mes su vyru buvome nepastebėję. Greitai ir lengvai sutvarkėme visus būsto pirkimo dokumentus.”

Sandra