InDomus.lt gerbia savo Lankytojų ir Pirkėjų privatumą, todėl garantuojame, kad šiame InDomus.lt tinklapyje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai.

Renkama informacija

Visi mūsų Lankytojai ir Pirkėjai yra vienodai svarbūs! Tačiau tokia informacija kaip Jūsų vardas, pavardė, adresas, elektroninis pašto adresas, telefono numeris, reikalinga tam, kad galėtume patvirtinti Jūsų užsakymą ir laiku suteikti paslaugas.

Surinkta Jūsų asmeninė informacija lieka pas mus. Šią informaciją naudojame siekdami teikti paslaugas, susisiekti su Jumis dėl užsakymų ar kitų iškilusių klausimų.

Visa asmeninė Lankytojo ir Pirkėjo informacija tvarkoma remiantis galiojančiais įstatymais ir teisės aktais. Be Jūsų sutikimo Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais nei išvardintais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.

Pirkėjas pateikdamas mums savo asmeninius duomenis sutinka, kad mes galime rinkti, naudoti ir atskleisti asmens duomenis aukščiau išvardytais tikslais. Pirkėjas įvedęs savo duomenys sutinka gauti el.laiškus nuo mūsų.

InDomus.lt pasilieka teisę bet kuriuo metu šias Taisykles keisti, todėl kaskart naudodamiesi šiuo tinklapiu turite iš naujo jas perskaityti. Naudodamiesi šiuo tinklapio teikiamomis paslaugomis Jūs patvirtinate, kad sutinkate laikytis šių Taisyklių

SLAPUKŲ (ANG. „COOKIES“) POLITIKA

Siekdami užtikrinti, kad jūs gautumėte geriausią aptarnavimą ir svarbiausią bei aktualiausią informaciją, kai lankotės mūsų interneto svetainėje InDomus.lt (toliau – Svetainė) mes įdiegėmė slapukus (ang. „cookies“). Slapukų naudojimas padeda mums pritaikyti jūsų patirtį, kai lankotės mūsų svetainėje ir naudojatės paslaugomis (toliau – Paslaugos). Slapukai taip pat padeda mums tobulinti mūsų Paslaugas ir užtikrinti, kad jūs lengvai rastumėte tai, ko ieškote.

Kas yra slapukai?

Slapukai – tai nedideli tekstiniai failai, kuriuos galima naudoti svetainėse siekiant pagerinti naudotojo patirtį. Slapukai yra dviejų rūšių slapukai: nuolatiniai ir laikini (vadinamieji seanso slapukai). Nuolatiniai slapukai saugomi kaip failas jūsų kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje ilgesnį laiko tarpą. Seanso slapukai yra laikinai įrašomi jūsų kompiuteryje, kai jūs lankotės mūsų Svetainėje, bet išnyksta, kai uždarote tinklapį, ir tai reiškia, kad jie nėra nuolat saugomi jūsų įrenginyje.

Veiklos slapukai ir funkciniai slapukai: šie slapukai leidžia mums pritaikyti jūsų naudojimosi internetu patirtį jūsų Paslaugoms. Pavyzdžiui, jie leidžia mums prisiminti jūsų pasirinkimus, ir tai reiškia, kad jums nebūtina atskleisti informacijos, kurią jau pateikėte mums, pavyzdžiui, kai jūs prisijungiate prie mūsų Paslaugų. Mes taip pat naudojate šiuos slapukus rinkti informaciją (pavyzdžiui, populiarūs puslapiai, žiūrėjimo modeliai ir reklamos parodymų skaičiaus ir paspaudimų ant jos skaičiaus santykis (angl. click-through rate))apie mūsų Svetainės lankytojų naudojimąsi mūsų paslaugomis, kad galėtume tobulinti mūsų Svetainę ir Paslaugas bei atlikti rinkos tyrimą.

Reklamos slapukai: šie slapukai naudoja informaciją apie jūsų naudojimąsi mūsų svetaine ir kitomis svetainėmis, pavyzdžiui, jūsų lankomas svetaines ar reklaminius skelbimus, į kuriuos jūs atsiliepiate, kad tiek savo svetainėje, tiek kitose svetainėse pateiktume jums geriausiai tinkančius reklaminius skelbimus. Tokie reklaminiai skelbimai vadinami interesais pagrįsta reklama. Dauguma šių reklamos slapukų priklauso mūsų paslaugų teikėjams.

Kaip mes naudojame slapukus?

Mes naudojame slapukus savo interneto svetainėse siekdamos pagerinti svetainės naudojimą. Naudojame per slapukus surinktą informaciją, kad mūsų Svetainė taptų palankesnė Lankytojams ir Pirkėjams.

PASLAUGŲ PIRKIMO IR PINIGŲ GRĄŽINIMO TAISYKLĖS

Įsigyti paslaugas su fiksuots tinklapyje kainas galima atsiskaitant šiais būdais: užpildant sistemos formą ir apmokant per Paysera sistemą, atliekant bankinį pavedimą arba grynaisiais pinigais susitikus su paslaugos teikėjo įgaliotu asmeniu. 

Pirkėju laikomas asmuo, įvykdęs apmokėjimą už paslaugas. Pirkėjui iki galo neatlikus finansinės transakcijos ar pasirinkus atsiskaitymo būdą grynaisiais pinigais, paslaugos teikimas gali būti paslaugos teikėjo vienašališkai atšauktas.

Pirkėjui, kuris įvykdęs apmokėjimą už paslaugas ir atsisako paslaugų arba numatytu laiku neatvyksta į sutartą vietą – laikoma, kad pirkėjas atsisako paslaugos ir sumokėta suma yra negrąžinama.

Pirkėjas, kuris iki galo neatlikęs finansinės transakcijos ar pasirinkęs atsiskaitymo būdą grynaisiais pinigais, atsisako paslaugų arba numatytų laiku neatvyksta į sutartą vietą – laikoma, kad pirkėjas atsisako paslaugos ir turi sumokėti numatytą sumą.

Paslaugos teikėjas, gavęs apmokėjimą už paslaugas, jas įsipareigoja įvykdyti per 14 kalendorinių dienų nuo jos apmokėjimo.

Paslaugos teikėjas nesuteikęs paslaugų per 14 kalendorinių dienų, turi grąžinti pirkėjui sumokėtą sumą per 7 darbo dienas.

Paslaugos teikėjas įsipareigoja suteikti  profesionalias ir kokybiškas paslaugas laiku.