investavimas,  valdymas ir plėtra

Nusprendus investuoti, pasitikėkite profesionalais, kurie gerai išmano dabartinę Kauno rinką, žmonių poreikius ir gali tiksliai apskaičiuoti ar NT yra vertas investicijos.

  • Padėsime išsirinkti NT objektą išlaikantį ilgalaikę vertę.
  • Įvertinę Jūsų finansines galimybes ir pageidavimus, paskaičiuosime, kokią maksimalią finansinę naudą gausite per tam tikrą laiko tarpą.
  • Nuolat pateiksime naujausius, o kartais net viešai nepaskelbtus objektus, tinkamus Jūsų investicijai.
  • Padėsime sutvarkyti dokumentus ir sandorio detales.​

 

Kodėl svarbu?

Investicijos į nekilnojamąjį turtą yra vienas patraukliausių būdų siekti pelno. Kartu tai ir rizikingas žingsnis galintis lemti nuostolius, jei ta investicija įgyvendinama remiantis tik asmenine patirtimi ir nuojauta. Nekilnojamojo turto versle įvairių plėtojimo projektų sėkmė, t. y. galutinis projekto pelningumas yra tiesiogiai proporcingas teisingai parinktai projekto koncepcijai, bei efektyviai marketingo strategijai (siekiant greitai ir už maksimalią kainą realizuoti sukurtą produktą). Kuriant būsimo produkto koncepciją ir pardavimo strategiją pats svariausias ir reikšmingiausias nekilnojamojo turto investicinio projekto pagrįstumo rodiklis yra informacijos, kuria remiantis priimami sprendimai, patikimumas ir jos adekvatumas rinkai bei jos lūkesčiams.

Reikalinga konsultacija?

+370 606 09760
info@indomus.lt